HSF, havacılık platformları alanındaki karmaşık metal bileşenler ve ürünler için AS9100 Rev.D onaylı yüksek teknoloji hassas üreticilerinden biridir.
AS9100 and ISO9001 Akredite Üretici
Kendi Bünyesinde Havacılık Laboratuvar Kabiliyetleri

Neden HSF?

Son teknoloji kalite kontrol ve ürün tasarım laboratuvarı ve ERP entegre proses kontrol sistemini içeren HSF üretim tesisi, OEM ve müşteri taleplerini ve AS9100 ve ISO-EN 17025'e bağlı uluslararası standartları tam olarak karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

%100 AQL Kabul Süreci:

HSF, uçak iniş takımları ve motor tertibatları için yüksek hassas parçalar üretmek üzere uzmanlaşmıştır. Makine kabiliyetimiz Inconel, A286, Stelite, Udimet gibi yüksek hacimli nikel ve kobalt esaslı hammaddeleri kapsamaktadır ve AQL (Kabul Kalitesi Limiti) seviyemiz tüm parçalar için %100'dür.

HSF nedir?

HSF NASA tarafından yeni hayatlar veya dünyalar bulmak için bir uzay gemisindeki bir mürettebat veya yolcularla uzay uçuşu olarak tanımlanan Human Space Flight (İnsanlığın Uzay Yolculuğu) anlamına gelir.


HSF Şirket Değerlerimiz
 • Temel Amacımız: Havacılık alanında hassas ve düşük toleranslı parçaların üretiminde lider, insana ve çevreye saygılı, itibarı yüksek, Türk milletine ve toplumuna değer katan bir aile olmak.
  Değerlerimiz:
  Güven veririz,
  Adil davranırız,
  Sorumluluklarımızın bilincindeyiz,
  Meraklı ve samimiyiz,
  Tutkuyla ve özveriyle çalışıyoruz.

 • Misyonumuz:
  Havacılık standartlarına ve gereksinimlerine öncelik veriyoruz,
  Maliyette rekabetçi olabilmek için kaliteden asla ödün vermiyoruz,
  Tamamen izlenebilir ve ölçülebilir bir iş disiplini oluşturuyor ve sürdürüyoruz,
  Havacılığın ihtiyaçları doğrultusunda yüksek teknoloji yatırımları yapıyoruz,
  İş ve çalışan güvenliğini sağlıyoruz,
  Zamanında ve eksiksiz teslimat sağlıyoruz,
  Yerel ve uluslararası yasa ve standartlara uyarız.

 • Vizyonumuz:
  Havacılık sektörü alanında son derece hassas parça üretiminde tüm laboratuvar süreçlerini kendi bünyesinde tamamlayan, kaliteden ve uluslararası standartlardan ödün vermeyen öncü bir üretici olmak.

Müşteri Memnuniyeti

HSF üst yönetimi; Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini belirlemek, ihtiyaçlara dönüştürmek ve müşteri memnuniyetini artırmak için Müşteri Odaklılık Yaklaşımını benimser. HSF, müşterilerin ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanma derecesine ilişkin algılarını düzenli olarak izler.